Семінар-тренінг для спеціалістів за фахом «Сестринська справа», які надають медичну допомогу людям, що живуть з ВІЛ

11.06.2018

На базі Центру з профілактики та боротьби із СНІДом 08 червня 2018 року відбувся семінар-тренінг на тему «Роль середнього медперсоналу в наданні послуг з консультування та тестування на ВІЛ. Участь середнього медперсоналу в організації медичної допомоги людям, що живуть з ВІЛ».
У роботі семінару прийняли участь 23 спеціалісти за фахом «Сестринська справа», які надають медичну допомогу людям, що живуть з ВІЛ у лікувально-профілактичних закладах районів Закарпатської області.
Семінар проводили фахівці Центру з профілактики та боротьби із СНІДом – Гудюк Н.А., лікар-епідеміолог, керівник центру МіО, Василенко В.В. – лікар-епідеміолог, Марюхнич М.М. – медична сестра амбулаторно-поліклінічного відділення, Туряниця О.М. – лікар-інфекціоніст, Луценко С. А. – соціальний працівник БО «ЗБТ Мережі ЛЖВ».
На семінарі розглядалися питання порядку надання послуг з до- та післятестового консультування на ВІЛ, особливості консультування різних груп населення, ведення обліку та звітності, питання порядку проведення тестування на ВІЛ-інфекцію (у т.ч. швидкими тестами), застосування вакутайнерів для забору крові на антитіла до ВІЛ методом ІФА, а також питання захисту від інфікування ВІЛ-інфекцією при виконанні професійних обов’язків.
За результатами роботи семінару учасники отримали сертифікати.

Posted in Новини