Закарпатський обласний Центр з профілактики та боротьби зі СНІДом

You are here: Початок

Пошук

ОГОЛОШЕННЯ

Телефонна „гаряча лінія” з питань оперативного реагування на звернення громадян, що діє в Міністерстві охорони здоров'я України, відтепер відповідатиме за номером

0-800-801-333

Довідкову інформацію, вичерпні відповіді, рішення тих чи інших питань в межах компетенції кваліфіковані диспетчери - фахівці в галузі охорони здоров'я надаватимуть у робочі дні з 9.00 до 18.00

Дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні.

Звернення колективу Центру з профілактики та боротьби із СНІДом щодо долучення до громадського руху «Медична спільнота за цілісність і суверенність України»

Колектив Центру з профілактики та боротьби із СНІДом долучається до громадського руху «Медична спільнота за цілісність і суверенність України», що ініційований асоціацією кардіологів України.
Україна — суверенна держава і вирішує в межах своєї території свої внутрішні протиріччя на основі законодавства та вироблених світовим співтовариством стандартів дотримання прав людини, національних меншин зокрема. Україна визнана державами світу у межах чинних кордонів. У своїй зовнішній політиці наша країна керується міжнародно-правовими нормами, які полягають у відсутності жодних територіальних претензій до Росії, як і до інших держав, і не визнає таких претензій до себе.
Закарпаття є однією з найбільш багатонаціональних областей України. Проте, за роки незалежності нашої держави, в краї не виникало гострих суперечок та тлі національної приналежності. Навпаки – день за днем тут пліч-о-пліч працювали і працюють етнічні угорці та словаки, німці та румуни, росіяни та українці… Ми ж, як працівники закладу охорони здоров’я, безвідмовно надаємо необхідну медичну допомогу всім, хто її потребує, незалежно від національності та місця проживання.
У цей тривожний для нашої держави час як ніколи небезпечні розгойдування човна українського суспільства та роздмухування вогню національних суперечок. Ми згуртовані і можемо протистояти провокаційним діям кремлівських можновладців, які готові безсоромно відривати шматок за шматком з різнобарвного килима української землі.
Тільки в єдності НАША СИЛА!!!
Ми, працівники Центру з профілактики та боротьби із СНІДом, готові завжди і у всьому підтримати співгромадян у боротьбі за цілісність і суверенність України.

Колектив Центру з профілактики та боротьби із СНІДом
м. Ужгород 19.03.2014

   
На виконання Указу Президента України від 28 червня 2001 року №741 «Про додаткові заходи щодо посилення боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом», постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2001 року №790 «Про Програму профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2001-2003 роки», відповідно до рішення вісімнадцятої сесії ІІІ скликання №379 від 11 січня 2002 року, наказом управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації від 27 червня 2002 року в м. Ужгороді було створено обласний Центр з профілактики та боротьби із СНІДом. Головним лікарем призначено Миронюка Івана Святославовича.
   
   
   
   
   
   
Адреса
Центру з профілактики
та боротьби із СНІДом:
м. Ужгород
вул. Другетів, 72
тел.. (0312)617647